Co to są Break’i?

Break to świetny sposób na kolekcjonowanie kart.

Wystarczy, że wybierzesz swojego ulubionego zawodnika, drużynę albo losową paczkę z box’a i zobacz, jak na żywo otwieramy wszystkie paczki, abyś mógł zobaczyć, co udało ci się wylosować. “Break” to fantastyczny sposób na zapoznanie się z nowymi produktami oraz rozbudowę swojej kolekcji.

Jak to działa?

Zasady Break’ów są bardzo proste. My przygotowujemy boxy, ty wybierasz swoją ulubioną drużynę lub zawodnika, my transmitujemy na żywo otwieranie boxów i każda karta, którą wyciągniemy związana z twoją drużyną lub zawodnikiem, trafia do ciebie. Jeżeli wybierzesz losową paczkę, każda karta sportowa albo Pokemon wyciągnięta przez nas z danej paczki także trafia do ciebie! Karty bardziej wartościowe zostaną zabezpieczone w koszulkach, toploaderach lub one-touchach. Karty możemy wyslać od razu albo przechować je dla Ciebie w naszym magazynie i w przyszłości wysłać z innymi kartami z break’ów. W zależności od twoich preferencji wybierz odpowiednią metodę wysyłki.

W BIG Cards break’i są sprzedawane jako break’i grupowe.

Podobnie jak we wszystkich break’ach grupowych, otrzymasz tylko karty z drużyn / zawodników, których zakupiłeś wcześniej w naszym sklepie. Możesz trafić najlepsze karty, ale możesz też nie trafić żadnej karty. Nie ma gwarancji, że z box’a zostanie wyciągnięta jakakolwiek karta z drużyny lub zawodnika, którego zamówiłeś. Wszelkie problemy z kondycją kart należy zgłaszać producentowi.
Przed dołączeniem do jednej z naszych break’ów, upewnij się, że rozumiesz te zasady i warunki. Kupując miejsce w jednej z naszych break’ów, potwierdzasz, że przeczytałeś te zasady i akceptujesz je. Zwroty kart z break’ów nie będą przyjmowane.

Zawsze przeprowadzamy break’i na żywo na naszym kanale na YOUTUBE.

Kiedy odbędą się break’i?

Wszystkie break’i z informacjami o tym w jaki dzień oraz o której godzinie się odbędą są dostępne w sekcji break’i na www.bigcards.pl.
Mogą zdarzyć się sytuacje, gdy wystąpią nieoczekiwane wydarzenia lub sytuacje i break będzie musiał zostać przesunięty lub opóźniony. Jeśli tak się stanie, nowa data zostanie wysłany na adres e-mail, który podałeś/aś przy składaniu zamówienia. Zawsze będziemy dążyć do jak najszybszego przeprowadzenia break’a. Niemniej jednak może się zdarzyć, że break nie wypełni się od razu i zajmie dłuższy czas. Będziemy się starać, aby wypełnić je przed planowaną datą. Kiedy jesteśmy na żywo i gotowi do przeprowadzenia break’a, wszystkie imiona uczestników danego break’a zostaną wymienione obok nazw drużyn lub zawodników, które zakupili.
Będziemy nadal oferować różnorodny wybór break’ów zarówno dla początkujących kolekcjonerów, jak i zaawansowanych hobbystów. Koszty tych break’ów będą zróżnicowane w zależności od całkowitej wartości box’a.
Wszystkie karty o wysokiej wartości będą umieszczone w koszulkach i toploaderach. Jeśli wylosujesz kartę bardzo wartościową, najprawdopodobniej umieścimy ją w magnetycznym one-touch. Koszty tych materiałów są uwzględnione w kosztach break’a.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Ta strona do poprawnego działania i funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz pliki Cookies na stronie naszej Polityki prywatności.