FAQ

Tak, należy podać dane firmy wraz z numerem NIP podczas finalizacji zamówienia.

Tak, Big Cards, to oficjalny dystrybutor marki TOPPS oraz reseller marek Panini, Ultra pro i innych.

Tak, wszystkie nasze produkty pochodzą od producentów/oficjalnych dystrybutorów i są 100% oryginane oraz zapakowane fabrycznie (zafoliowane)

Zamówienia wysyłamy następnego dnia roboczego po otrzymaniu płatności dostawy w zależności od metody dostawy to 1-2 dni robocze. Szczegółowe informację na temat wysyłek znajdziesz TUTAJ.

Przepraszamy, że twój przedmiot jest uszkodzony. Możesz skontaktować się z nami drogą mailową, a my rozwiążemy twój problem jak najszybciej. Prosimy, nie odsyłaj uszkodzonych przedmiotów do nas, zanim się z nami nie skonsultujesz.

Break to świetny sposób na kolekcjonowanie kart.

Wystarczy, że wybierzesz swojego ulubionego zawodnika, drużynę albo losową paczkę z box’a i zobacz, jak na żywo otwieramy wszystkie paczki, abyś mógł zobaczyć, co udało ci się wylosować. „Break” to fantastyczny sposób na zapoznanie się z nowymi produktami oraz rozbudowę swojej kolekcji. Zobacz więcej TUTAJ.

Zwroty kart z break’ów nie będą przyjmowane.

Instrukcja zwrotów oraz reklamacji znajdziesz TUTAJ.

Pre-order to produkt przedpremierowy, który możesz zamówić wcześniej aby otrzymać go w dniu premiery. Daty premier produktów w pre-orderze są podane na karcie produktu.

Ta strona do poprawnego działania i funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz pliki Cookies na stronie naszej Polityki prywatności.